O mnie

O mnie

Jestem psychologiem. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie studia psychologiczne (dzienne) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Pracuję głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam dwuletnie szkolenie z psychoterapii dzieci i młodzieży w tym podejściu w ośrodku "Poza schematami" w Warszawie przy Szkole Psychoterapii "Crescentia".

Ukończyłam również studia podyplomowe z doradztwa zawodowego i mimo, że aktualnie się tym nie zajmuję, jest to przydatne we wsparciu młodych ludzi w wyborze drogi życiowej.

Posiadam również dodatkowe kwalifikacje z zakresu interwencji kryzysowej oraz z neuropsychologii klinicznej dziecka.

Doświadczenie zawodowe początkowo zdobywałam jako psycholog w olsztyńskich szkołach - zarówno  podstawowych, jak i średnich. Następnie pracowałam w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w której głównie zajmowałam się diagnozą psychologiczną. Prowadziłam także interwencje kryzysowe na terenie szkół w przypadku kryzysów suicydalnych. Aktualnie można mnie znaleźć wyłącznie w tym gabinecie :) 

W pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa, a także swoimi własnymi zasadami. Nie odmówię pomocy nikomu w kryzysie, dlatego w przypadku nagłych sytuacji (myśli samobójcze, samookaleczenia) proszę o zaznaczenie, że jest to sprawa pilna. 

Poddaję się regularnej, cotygodniowej superwizji indywidualnej (mam stałego superwizora) oraz uczestniczę w grupie interwizyjnej. 

Uwielbiam moją pracę, a od dzieci i nastolatków codziennie uczę się czegoś nowego i bardzo mnie one inspirują :) Uwielbiam poznawać ich historie. 

Prowadzę bloga, na którym dzielę  się swoją psychologiczną pasją,  zapraszam: 

https://www.facebook.com/magda.czerniak.psycholog

tel. 514 727 534

e-mail: m.czerniak.psycholog@gmail.com

fb: magda.czerniak.psycholog

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Adres:

ul. Kościuszki 13 p. 318,

10-502  Olsztyn